İnci Deri yurt dışı yatırımlarını artırıyor

30.12.2016
İnci Deri yurt dışı yatırımlarını artırıyor.jpg
  • Türkiye genelinde 101 mağazası bulunan İnci Deri, yurt dışında da büyümeye devam ediyor

İnci Deri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Murat Kızıltaş, “1917’de küçük bir lostra salonunda başlayan hikâyemiz, bugün 800’den fazla çalışanımız ve ülke çapında 101, yurt dışında 5 mağazamız ile devam ediyor” dedi. 2017 yılında İnce Deri’nin 100’üncü kuruluş yılını kutlayacağını hatırlatan Kızıltaş, “Turquality marka destek programına girmeye hak kazanmış olmak bizleri gururlandırıyor” diye konuştu. Ali Murat Kızıltaş şöyle devam etti: 

“Turquality desteği İnci  Deri için çok büyük önem taşıyor. Yurtdışı yatırımlarımızı daha da artırarak, Türkiye’deki büyümemizi devam ettirip markamızı en iyi şekilde temsil etmeyi sürdüreceğiz. Yurtdışı yatırımlar nezdinde baktığımızda; İran ile bayilik görüşmelerimiz devam ediyor. Fas ve Tunus ile de Kuzey Afrika’yı araştırıyoruz ve bu bölgelere girmeyi planlıyoruz. Doğu Avrupa pazarlarını da değerlendiriyoruz. Bu yatırımlarımızın Turquality ile büyük hız kazanacağına inanıyoruz. Önümüzdeki 5 yılda; yurt dışı satış noktalarımızın sayısını 20’ye çıkartmayı hedefliyoruz.

Yurtdışı mağazalarımızı genellikle bayilikler ile açıyoruz. Birçok teklif geliyor, marka vizyonumuz ve misyonumuz çerçevesinde detaylı değerlendirmeler yapıyoruz. İnci Deri markasını en iyi temsil edebilecek bayileri arıyoruz. Onları bulduğumuzda da uzun süreli, kalıcı ve karlı işbirlikleri yapmayı tercih ediyoruz. Şu an KKTC’de 3, Kosova’da ve Türkmenistan’da 1’er mağazamızın yanı sıra Nahcivan ve Angola’da satış noktalarımız ile Türkiye dışında da hizmetlerimize devam ediyoruz.”

Create AccountLog In Your Account