Bir yeni yıl indirimi de Freddy ve Anta’dan

27.12.2016
Bir yeni yıl indirimi de Freddy ve Anta’dan.jpg
  • 2017'ye sayılı günler kala, İtalya’nın dünyaca ünlü spor giyim markası Freddy’nin şık modelleri ve Anta’nın yüksek teknolojili spor ayakkabıları yüzde 25 indirime girdi

İtalyanların dünyaca ünlü spor giyim markası Freddy ve yüksek teknolojili spor ayakkabı markası Anta, yüzde 25’lik yılbaşı indirimiyle satışa sunuluyor. Anta, yüksek teknolojili, rahat ayakkabılarıyla sporcuların yanı sıra gündelik hayatta yürüme konforu arayanların da en çok tercih ettiği markalardan biri. Anta, özellikle A-Jelly adını verdiği modeliyle spor ayakkabıda konfor devrimine imza attı. A-Jelly’nin tabanı, kullanıcının ayak şeklini alan özel bir malzemeden üretiliyor.

Spor şıklığının ismi Freddy

İtalyan spor moda markası Freddy’nin ürünleri de fonksiyonel ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Teri vücuttan atarken içeriye rüzgâr ve yağmuru almayan, böylece vücut sıcaklığını muhafaza eden kumaşlarla üretilen tekstil ürünleri, her yaştan ve her beğeniye sahip kullanıcıların zevkine hitap eden konforlu seçenekler sunuyor.

Neo Trend tarafından Türkiye'ye getirilen Freddy ve Anta’nın tüm ürünlerine, markaların Ankara’da Optimum, İstanbul’da Capacity, Maltepe Park, Venezia, Star City; Bursa’da Kent Meydanı AVM’lerindeki mağazalarından ve Türkiye çapında 30 farklı satış noktasından ulaşmak mümkün.

Create AccountLog In Your Account