Podium AVM’de yeni yıl köyü

26.12.2016
Podium AVM’de yeni yıl köyü.jpg
  • Yeni yıl etkinliklerine son sürat devam eden Podium Alışveriş Merkezi, bu kapsamda yeni yıl figürlerine dönüştürülen balonlarla renkli bir köy kuracak

JLL tarafından yönetilen Ankara’nın yeni çekim noktası Podium Alışveriş Merkezi, gerçekleştirdiği birbirinden renkli etkinliklerle Ankaralıların ilgi odağı olmaya devam ediyor. 24 Aralık – 1 Ocak tarihleri arasında Podium Alışveriş Merkezi’nde kurulacak olan eğlenceli Yeni Yıl Köyü misafirlerini ücretsiz ağırlayacak. Her yaştan ziyaretçiye hitap eden, balonun sanata dönüştüğü bu köy Podium zemin katta renkli görüntülere ev sahipliği yapacak.

Yeni Yıl Köyü’nde birbirinden ilginç ve şirin balondan figürlere yer verilecek. Türkiye'de bugüne kadar balonlarla hazırlanmış en büyük yılbaşı ağacı ziyaretçileri karşılayacak. Kutuplardan gelen kutup ayısı ve kartopu oynayan penguenler ziyaretçilerini bekliyor.

Tüm bunlarla birlikte, dünyada ilk kez gerçekleştirilen Yeni Yıl Köyü’ne, Noel Baba ve geyikleri de balonlarla hazırlanan çerçeve içerisinde sizlerle fotoğraf çektirmek için ziyarete gelecek.

Balonlarla Yeni Yıl Köyü’nde hafta sonları saat 14.00 -15.00 ve 17.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek Balonlarla Kardan Adam Atölyesi için tüm aileler Ankara Podium Alışveriş Merkezi’nde buluşacak.

Create AccountLog In Your Account