Dagi logoyu yeniledi hedef Avrupa

21.12.2016
Dagi logoyu yeniledi hedef Avrupa.jpg
  • Türkiye’nin önde gelen hazır giyim markalarından Dagi, 30 yılı aşkın süredir kullandığı logosunu modern çizgilerle yeniledi

Romanya, Fransa, İngiltere, Almanya ve İsviçre pazarına girmek isteyen Dagi, yenilenme çalışmalarına modernlik ve sadeliği temsil eden yeni logosuyla başladı. Büyüme hedefleri doğrultusunda yeni bir logo ve kurumsal kimlik oluşturduklarını belirten Dagi Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nedim Koç; “Global tasarım trendlerini içinde barındıran yeni logo, bugünü ve yarını yakalayacak nitelikte güçlü bir duruşa sahip. Dagi olarak yeni vizyonumuz ve kurumsal kimliğimizle sektöre daha da odaklanarak hedeflerimizi gerçekleştireceğiz.” dedi.

Dünya markası olma vizyonu

Yenilenen logo ile köklü geçmişlerini geleceğe taşırken dinamik bir imaja kavuştuklarını belirten Dagi Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nedim Koç, “30 yılı aşkın sektör tecrübemizi ürünlerimizin kalitesi ile korurken; Dagi’yi yeni pazarlara benimsetebileceğimiz, bizi geleceğe taşıyacak bir logo hedefledik. Çağa ayak uydurarak tazelenmek, bizimle yeni tanışacak hedef kitlelere imajımızı net bir şekilde sunabilmek için logomuza daha modern ve sade çizgilerle yön verdik. Yola çıkışımızı dünya markası olma vizyonu olarak belirledik.” dedi.

Yeni logo yeni konsept

Marka, yeni logosunu tasarladığı yeni mağaza konseptiyle ilk olarak Axis AVM Bayrampaşa mağazasında tüketicilerin karşısına çıkardı. Dagi, 2016 yılı sonuna kadar tüm mağazalarını yenileyip, yeni kurumsal kimlik çalışmalarını tamamlamayı hedefliyor.

Create AccountLog In Your Account