Podium Alışveriş Merkezi’nde çocuklara sınırsız eğlence

19.12.2016
Minik Ressamlar Podium'da! (5).jpg
  • JLL tarafından yönetilen Ankara’nın yeni çekim noktası Podium Alışveriş Merkezi, Aralık ayında birbirinden eğlenceli etkinliklerle minik ziyaretçilerini ağırlıyor

Açıldığı günden beri bünyesinde bulundurduğu seçkin markaları ve sosyal yaşam alanlarıyla Ankara’da alışveriş, moda, sanat ve eğlencenin merkezi haline gelen Ankara Podium Alışveriş Merkezi, büyükler kadar minik ziyaretçilerinin de mutluluğunu düşünüyor. Podium Alışveriş Merkezi, Aralık ayı boyunca her hafta sonu 15:00-17:00 saatleri arasında birbirinden eğlenceli etkinliği minik ziyaretçilerine sunuyor.

Minik Ressamlar Etkinliği: 10-11 Aralık

Minik katılımcılar sahnedeki canlı heykeli resmedip hem görsel hafızasını hem de çizim yeteneğini sergileyerek eğlendiği bu muhteşem etkinlik 10-11 Aralık tarihlerinde Podium’da.

Sihirli Kumlar Etkinliği: 17-18 Aralık
Yaratıcılığın ve eğlencenin birleştirdiği bu aktivitede nano teknoloji ürünü olan kumlar ile çocuklar hem eğlenecek hem de hayal güçlerini sergileyebilecekler. Katılımcılara keyifli dakikalar yaşatırken zihinsel gelişimine katkıda bulunacak Sihirli Kumlar etkinliği, 17-18 Aralık tarihlerinde minik ziyaretçilerini bekliyor.

Kızılderili Kampı: 24-25 Aralık

AVM içerisinde kurulacak alanda Kızılderililerin günlük yaşamları, doğal dokusu bozulmadan birebir canlandırılacak. Etkinlikler ve anlatımlarla Kızılderili kültürünü yakından tanıma fırsatını yakalayacak olan minikler keyifli vakit geçirirken farklı kültürler hakkında bilgilenecek. Kurulan geniş alanda çocukların doyasıya eğleneceği Kızılderili Kampı etkinliği, 24-25 Aralık tarihlerinde minik Kızılderilileri bekliyor.

Kapla Ekinliği: 31 Aralık-1 Ocak

Kapla etkinliği ile çocuklara ebeveynleri ve arkadaşları ile birlikte yapılar oluşturarak takım çalışmasının bilinci aktarılacak.  Minik katılımcılar yaratıcılık ve takım çalışması gibi iş becerilerini geliştirirken, etkinliğe katılan ebeveynleri ise haftanın stresini atma imkânı bulacaklar. Çocukların deneme yanılma yöntemiyle hayallerindeki yapıları üreterek eğlenmenin tadına varacakları Kapla etkinliği 31 Aralık-1 Ocak tarihlerinde ziyaretçilerini bekliyor.

Create AccountLog In Your Account