Levi’s‘tan yılbaşına özel hediye tavsiyeleri

12.12.2016
Levi’s‘tan yılbaşına özel hediye tavsiyeleri.jpg
  • İkonik marka Levi’s, yılbaşında kendi tarzını yansıtmak isteyenlere kusursuz ve cool bir görünüm kazandıran modern, kolay kombinlenebilir kıyafetler sunuyor. Kişiselleştirme imkânı sunan denim ceket ve jeanler ile bu kış ön planda olacak

1962’de üretilen, ilk ve bugüne kadar yapılmış en iyi denim ceketlerden olan Klasik Trucker, her tarz için en iyi seçenek olarak öne çıkıyor. Yamalar, raptiyeler ve monogramlarla yapılan küçük dokunuşlar Trucker’a benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Beden çeşitleri ve yıkanabilir özelliğiyle herkese hitap ediyor.

Dışarıdan Klasik Trucker görüntüsü veren, iç kısmındaki yumuşak ve sıcacık dokusuyla soğuk havalar için tasarlanan Levi’s Down Trucker, soğuk kış günlerinin en büyük kurtarıcısı oluyor. İç kısmındaki yalıtım özelliğiyle tarzınızı korurken aynı zamanda ihtiyacınız olan sıcaklığı da veriyor. Down Trucker’a ek olarak Levi’s Sherpa Trucker da kış günleri için düşünülebilecek bir başka alternatif olarak öne çıkıyor.

Blue Jean’in mucidi Levi’s, orijinal ve en ikonik ürünü 501’e ilk bakışta göze çarpmayan esneme özelliğini getiriyor. Yeni 501  Stretch Jean, eskiyle yeniyi buluştururken bu kış özgün görünümün yanında konfor arayan kadınlar ve erkeklere kusursuz bir alternatif sunuyor.         

Levi’s tasarım ekibinden Jonathan Cheung, yeni 501  Stretch ile ilgili olarak “Elinize bir çift jean aldığınızda stretch olduklarını anlamıyorsunuz, yalnızca bir çift 501® görüyorsunuz. Bu bizim için çok önemli. Teknolojiyi görünmez kılmak istedik. İlk anda göze çarpmıyor ama denediğinizde farkı hissediyorsunuz” diyor.

Bir başka isyankar ama rahat jean, yeni 505 C. 1967’de doğan 505, 70’lerin New York’unda kendini ispat etti ve punkçıların, pop ve rock yıldızlarının, grafiti sanatçılarının vazgeçilmez jean’i oldu. Düz kesimiyle dikkat çeken, kişiselleştirilmiş 505 C, yılbaşında hem kadınlara hem de erkeklere cool bir görünüm sağlıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Create AccountLog In Your Account