Forum Gaziantep Kitap Arası Kütüphanesi açılıyor

08.12.2016
Forum Gaziantep Kitap Arası Kütüphanesi açılıyor.jpg
  • Şehrin çekim merkezi Forum Gaziantep, örnek bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atıyor. Gazianteplilerin kitap okuma alışkanlığına katkı sağlamak amacıyla kurulan Forum Gaziantep Kitap Arası Kütüphanesi, 9 Aralık Cuma günü saat 11.00'de açılıyor

Türkiye'de bir AVM'de kurulacak ilk halk kütüphanesi olma özelliği taşıyan kütüphane, hem kitapseverleri hem de kitaplarını bağışlamak isteyenleri bekliyor

Forum Gaziantep, örnek bir sosyal sorumluluk projesi ile daha şehre değer katmaya devam ediyor. Gaziantep’te kitap okuma alışkanlığının daha fazla insana ulaşmasını sağlamak amacıyla kurulan Forum Gaziantep Kitap Arası Kütüphanesi, 9 Aralık Cuma günü saat 11.00'de düzenlenecek bir törenle kapılarını açıyor.

Tüm Gazianteplilerin ve AVM ziyaretçilerinin ücretsiz olarak faydalanabileceği kütüphane, hem kitapseverleri hem de kitaplarını bağışlamak isteyenleri bekliyor. Türkiye'de bir AVM'de kurulacak ilk halk kütüphanesi olma özelliği taşıyan kütüphane, bağışlanacak kitaplar ile büyüyerek, daha geniş kitlelere ulaşacak.

'Okuduğun Kitaplar Paylaşarak Çoğalsın' sloganıyla hizmete girecek kütüphane, şehrin sosyal ve kültürel dönüşümüne katkı sağlamanın yanı sıra, Gazianteplilere keyifli vakit geçirebilecekleri bir ortam sunacak. Ziyaretçilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle şehrin çekim merkezi haline gelen Forum Gaziantep, sosyal sorumluluk projeleri ile şehre değer katmaya devam edecek.

Create AccountLog In Your Account