Sport in Street’in mağaza sayısını 44’e yükseltti

08.12.2016
Sport in Street’in mağaza sayısını 44’e yükseltti.jpg
  • Mağaza açılışlarıyla hızlı bir büyüme yakalayan Sport in Street, 44’üncü mağazasını İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde açtı

Türkiye ayakkabı perakende sektörünün lideri Ziylan Mağazacılık bünyesinde bulunan Sport in Street’in yeni mağazası, 25 Kasım Cuma günü İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde açıldı. Önümüzdeki yıllarda mağaza sayısını hızla arttırarak ülke geneline yaymayı hedefleyen Sport in Street, İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde açtığı mağazası ile birlikte Türkiye genelinde 44 mağazaya ulaştı. Sport in Street, İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde yaklaşık 102 metrekarelik bir alanda hizmet verecek.

Tuğla duvarlar ve neon tabelaları ile sokak ruhunu dekorasyonuna taşıyan Sport in Street mağazaları, mağaza parfümü ve müzikleriyle de sokağın enerjisini müşterilerine hissettiriyor. Sport In Street mağazalarında Nike, Adidas, Kinetix, Reebok, New Balance, Skechers, Lumberjack, Puma, Vans, Lacoste ve Dockers by Gerli gibi kendi kategorilerinde lider markalar satışa sunuluyor.

Create AccountLog In Your Account