‘Dedemin Bakkalı’ kitabıyla Şermin Çarkacı Ankara Podium’da

08.12.2016
Şermin Çarkacı İmza Günü ve Sergisi Ankara Podium'da.jpg
  • JLL tarafından yönetilen Ankara’nın yeni çekim noktası Podium Alışveriş Merkezi, Aralık ayında birbirinden renkli etkinliklerle ziyaretçilerini bekliyor

Açıldığı günden bu yana bünyesinde bulundurduğu seçkin markaları ve sosyal yaşam alanlarıyla Ankara’da alışveriş, moda, sanat ve eğlencenin merkezi haline gelen Ankara Podium Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerini aralık ayında da bi dolu etkinlikle karşılıyor.

Şermin Çarkacı, ’Dedemin Bakkalı’ kitabının imza günü ve sergisi için Ankara Podium Alışveriş Merkezi’nde.

10 Aralık Cumartesi günü saat 16.00’da, Şermin Çarkacı’nın kendi anılarından ilhamla kaleme aldığı, büyük küçük herkese hitap eden kitabı ‘Dedemin Bakkalı’ imza günü Podium Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek. Aynı zamanda, Ankara Podium instagram hesabındaki yarışma postuna unutamadığı bir bakkal ürününü, yorum olarak bırakan 50 şanslı kişi, Şermin Çarkacı imzalı Dedemin Bakkalı kitabını kazanma şansı yakalayacak.

Anılardan bir parça barındıran ‘Dedemin Bakkalı’ sergisi

İmza gününün hemen ardından ‘Dedemin Bakkalı’ sergisinin de kapıları açılacak. Ünlü blogger oyuncu anne Şermin Çarkacı’nın, herkesin anılarından bir parça bulabileceğini söylediği sergi 12 Aralık’a kadar Ankara Podium’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yenilenen yüzü ve seçkin markaları ile Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 180 mağazası ile hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markaları aynı çatı altında buluşturuyor.

Create AccountLog In Your Account