Profesyonel network zirvesi yarın yapılacak

06.12.2016
Profesyonel network zirvesi yarın yapılacak.jpg
  • İş dünyasının profesyonellerini bir araya getirmek ve onların yeni networkler kurmasını sağlayacak olan "Networking Professionals" zirvesi yarın (7 Aralık) yapılacak. Saat 19.30’da gerçekleşecek organizasyon Point Hotel Taksim'de

Genel Koordinatör Pınar Kalkanoğlu ve Projeler ve Tanıtım Koordinatörü Tamay Kılıç tüm etkinliklerin farklı konseptleri ile birer eğlence olduğu düşüncesiyle bir etkinlik yönetimi oluşumu olan Joinus4Party markasını oluşturdu. “Parti için bize katıl” anlamında olan “Joinus4party” markası gelecek dönemde başka ülkelerde de yapılması için İngilizce olarak kararlaştırılmış.

Başarılı ikili düzenledikleri Networking Party’ler ile 2016 yılında da iş dünyasını bir araya getirdi. Etkinlik, katılımcılarına yeni fırsatlar, yeni müşteriler, yeni yatırımcılar, yeni projeler ve yeni iş birlikleri sağlıyor. Kartvizit değişimi yapılan etkinlik katılımcılarına işlerini veya projelerini anlatma imkanı da sağlıyor.

Duayenleri tanıma fırsatı sağlıyor

Daha önceki etkinlik sayesinde birçok katılımcı yeni iş birliktelikleri yaptı. Ayrıca birçok duayen ile tanışma fırsatı buldu. Networking Professionals'da bu ayın değerli konuğu Türkiye'nin en büyük kampanyalar şirketi İnterlink Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Polat Taşcıoğlu olacak.
7 Aralık akşamı (yarın) yapılacak Networking Party Professionals'da, mevcut satışların artırılması, hedeflenen ciroların yakalanması ve sadık müşteriler yaratılması için neler yapılması gerektiğini, Türkiye’de müşteri sadakat programlarının önemi ve uygulamalarının neler olduğu ve sağladığı başarılar ile ilgili bilgiler verecek.
Konuşmaların ardından gerçekleşecek olan kokteylde UDONYA Japon Restoranı tarafından servisi yapılacak. Organizasyona katılmak isteyenlerin rezervasyon yaptırması gerekiyor.

Rezervasyon için: http://joinus4party.com/

Create AccountLog In Your Account