Biz Cevahir Haliç AVM’ye dair detaylar

05.12.2016
Biz Cevahir Haliç AVM’ye dair detaylar.jpg
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hafta sonunda açılışı yapılan Biz Cevahir Haiç AVM’ye dair detaylar bu haberde

Öncelikle Biz Cevahir Haliç AVM, Cevahirler İnşaat AŞ’nin gerçekleştirdiği bir proje olma özelliğini taşıyor. Şirket daha önceden İstanbul Cevahir AVM, Grand Cevahir Hotel, Asia Hotel, Biz Cevahir Otel Sultanahmet, Biz Cevahir Otel İstanbul gibi önemli projeleri gerçekleştirmişti. AVM’de kiralamalar Türk Lirası üzerinden gerçekleşti. 47 bin metrekare inşaat alanı üzerine kurulan Biz Cevahir Haliç AVM, yaklaşık 20 bin metrekare kiralanabilir alan içinde Migros, Praktiker, Site Sinemaları, Playland, Watsons, Vestel, Taç, Özdilek, Barrels & Oil, NDesign gibi markaların da içinde olduğu 101 adet mağaza ve kiosku bünyesinde barındırıyor.

Metro ile daha da güçlenecek

Kahve Dünyası ve Burger King’in içinde yer aldığı yeme-içme üniteleri ile ailelerin, çocukların ve gençlerin keyifli ve konforlu vakit geçirebileceği, sosyal ve kültürel bir yaşam alanı olmayı hedefleyen Biz Cevahir Haliç AVM, Alibeyköy ve Eyüp bölgesinin cazibe merkezi olmaya aday. AVM’nin mimari projesi Ayşe Cevahir tarafından yapıldı. AVM ayrıca 2017 yılında tamamlanacak Mecidiyeköy-Mahmutpaşa metro hattına yürüyüş mesafesinde bulunuyor.

Create AccountLog In Your Account