LC Waikiki tişörtleriyle çocukların hayalindekiler canlanıyor

05.12.2016
LC Waikiki tişörtleriyle çocukların hayalindekiler canlanıyor.jpg
  • LC Waikiki, çocukların hayal gücünün zenginliğinden yola çıkarak Wear 4D+ uygulaması ile çalışan ve tişört üzerinde bulunan baskının bu uygulama sayesinde canlanmasını sağlayan inovatif bir ürün geliştirdi

LC Waikiki, 2-11 yaş arasındaki çocuklar için 8 adet uzun kollu, 8 adet sweatshirt olmak üzere toplam 16 parçalık tişört koleksiyonu tasarladı. Ürün sağlığı ve kalitenin yanı sıra yenilikçi ürünleriyle de çocuk giyimi konusunda iddialı olan LC Waikiki, koleksiyonu çocukların yanı sıra anne-babaların da beğenisine sunuyor.

Hayal gücü LC Waikiki ile canlanıyor

Teknolojinin içine doğan, hareketi seven günümüz çocukları, LC Waikiki’nin özel tişörtleriyle harekete geçiyor. Tişört koleksiyonundaki desenler çıplak gözle baktığımız zaman normal görünüyor. Tişörtlerin nasıl canlandığını görmek için Wear 4D+ uygulamasını indirmek gerekiyor.

Wear 4D+ ile hareketli tişörtler

Wear 4D+ uygulamasını indirdikten sonra mobil cihazınızı tişörtteki görsel üzerine tuttuğunuz zaman grafikler ekran üzerinde hareket etmeye başlıyor. Tişörtteki küçük sevimli kedi neredeyse kanlı-canlı bir kediye dönüşürken, neşeli karakterler dans ediyor, dinozorlar top koşturuyor.

Hayal güçlerini yansıtan eğlenceli ve hareketli tişörtlerle LC Waikiki çocukların bir kez daha gözdesi olacak.

Koleksiyon, 9 Aralık’tan itibaren LC Waikiki mağazalarında tüm çocukları bekliyor.

Create AccountLog In Your Account