Cem Belevi, Ankara Podium’da sahne aldı

29.11.2016
Cem Belevi, Ankara Podium’da sahne aldı_1072x860.jpg
  • JLL tarafından yönetilen Ankara’nın yeni çekim noktası Podium Alışveriş Merkezi pop müziğin sevilen ismi Cem Belevi’yi ağırladı

Oyunculuğu ile tanınan, sonrasında ise çıkardığı başarılı albümlerle herkesin gönlünde taht kuran genç müzisyen Cem Belevi, hayranlarıyla Podium’da buluştu. Birbirinden başarılı ve sevilen sanatçıların katılımıyla keyifli etkinliklere ev sahipliği yapan Ankara Podium Alışveriş Merkezi, sempatik pop müzik sanatçısı Cem Belevi ile ziyaretçilerine 26 Kasım’da unutulmaz dakikalar yaşattı. 26 Kasım Cumartesi günü ücretsiz gerçekleşen etkinlikte sahneye çıkan Cem Belevi, en sevilen şarkılarını bu kez Ankaralılar için seslendirdi. Ankara Podium Alışveriş Merkezi instagram hesabında yapılan yarışma sonucuna göre de üç hayranı, Cem Belevi’yle tanışma fırsatı yakalayarak fotoğraf çektirdiler. Unutulmaz dakikalarla adından söz ettiren Podium Alışveriş Merkezi’ndeki bu muhteşem etkinlik, tüm ziyaretçilerin paylaşımlarıyla Ankaralılardan tam not aldı.

Yenilenen yüzü ve seçkin markaları ile Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 180 mağazası ile hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markaları aynı çatı altında buluşturuyor.

Create AccountLog In Your Account