Vestel'den Türkiye'de bir ilk

28.11.2016
Vestel'den Türkiye'de bir ilk.jpg
  • Manisa’daki fabrikasında yerli teknoloji ve tüketici elektroniği ürünleri üreten Vestel, bu kez farklı bir uygulamaya imza atarak kafeterya açtı

‘Kafe Vesto’ adındaki kafeterya zincirinin ilk mağazaları İstanbul BeşiktaşIhlamurdere Caddesi’nde ve Kavacık’ta açıldı. Bu kafeteryaların en büyük amacı ise kullanıcıların Vestel ürünlerini daha yakından tanıması ve deneyebilmesi. Beşiktaş’taki Kafe Vesto’da bir araya geldiğimiz Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, “Mağazalara giden müşteriler genellikle bir ürün satın alma psikolojisine giriyor. Bu da onları rahat hissettirmiyor. Kafe Vesto’larla bu algıyı değiştirmek istiyoruz. Müşteriler gelsinler, çay veya kahvelerini içsinler. Ücretsiz olarak internete bağlansınlar. Vestel ürünlerini tanısınlar ve denesinler” diye konuştu.
Vestel’in ürettiği en yeni televizyon modellerinden sanal gerçeklik (VR) gözlüklerine, beyaz eşyadan ankastre ürünlerine kadar tüm çeşitlerin Kafe Vesto’larda yer aldığını anlatan Erdoğan, “Müşterilerimize birçok deneyim sunuyoruz. Örneğin, Beşiktaş’taki Kafe Vesto’nun alt katını bir yemek atölyesi haline getirdik. Buraya her hafta sonu bir ünlü şef gelecek ve yemek dersi verecek. Önümüzdeki günlerde üst yaş grubu için akıllı telefon, tabletkullanımı, sosyal medya eğitimi gibi etkinlikler de düzenlemeyi planlanıyoruz” diye konuştu. Erdoğan, Kafe Vesto’larda yer alan yiyecek ve içeceklerde de yerli lezzetlerin bulunmasına dikkat çekti.

Create AccountLog In Your Account