Pop müziğin yeni starı Cem Belevi, Ankara Podium’da

22.11.2016
Pop müziğin yeni starı Cem Belevi, Ankara Podium’da.jpg
  • JLL tarafından yönetilen Ankara’nın yeni çekim noktası Podium Alışveriş Merkezi pop müziğin sevilen ismi Cem Belevi’yi ağırlamaya hazırlanıyor

Birbirinden başarılı ve sevilen sanatçıların katılımıyla keyifli etkinliklere ev sahipliği yapan Ankara Podium Alışveriş Merkezi , ziyaretçilerine 26 Kasım saat 16:00’da gerçekleşecek Cem Belevi konserinde unutulmaz dakikalar yaşatacak. “Sor” adlı single çalışmasıyla müzik listelerinde yakaladığı çıkışı, “Alışamıyorum” adlı şarkısıyla devam ettiren; şarkıcılığının yanında oyunculuğu ile de herkesin gönlünde taht kuran genç müzisyen Cem Belevi, hayranlarıyla Podium’da buluşuyor.

Kısa zamanda çok sevildi

Cem Belevi, 7 yaşında ailesinin de desteği ile piyano dersleri alarak müziğe ilk adımlarını attı. Üniversite yılları sırasında Londra’da müzik çalışmalarına devam eden Cem Belevi, Türkiye’ye dönerek 2011 yılında başladığı albüm çalışmalarını 2013 yılında tamamlayarak kendi bestelerini barındıran “Bilemezsin” isimli ilk albüm çalışmasını müzikseverlerle buluşturdu. 26 Kasım Cumartesi günü saat 16:00’da ücretsiz gerçekleşecek olan etkinlikte sahneye çıkacak Cem Belevi en sevilen şarkılarını bu kez Ankaralılar için seslendirecek. Ayrıca Ankara Podium Alışveriş Merkezi instagram hesabında yapılacak yarışma sonucuna göre üç hayranı, Cem Belevi’yle tanışma fırsatı yakalayacak. Ziyaretçilerine unutulmaz dakikalar yaşatacak Podium Alışveriş Merkezi’ndeki bu muhteşem etkinliğe tüm Ankaralılar davetli. Yenilenen yüzü ve seçkin markaları ile Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 180 mağazası ile hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markaları aynı çatı altında  buluşturuyor.

Create AccountLog In Your Account