Agora Karşıyaka AVM hayata geçiriliyor

17.11.2016
Agora Karşıyaka AVM hayata geçiriliyor.jpg
  • Türkiye çapında yatırımlarına devam eden Odak Group, Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi olacak Agora Antalya Alışveriş Merkezi ve İzmir’e yepyeni bir soluk getirecek olan Agora Karşıyaka Alışveriş Merkezi projelerini hayata geçirerek büyümeye devam ediyor. Bölgeye yepyeni bir soluk getirecek Antalya projesi son hızla devam ederken projenin 2017’nin son çeyreğinde biteceği öngörülüyor

Yüzde 100 İzmir’li olan AGORA AVM İzmir Sevdasından vazgeçmeyerek, yepyeni projesine 2017 yılı başında başlayacak. Heyecanla beklenen proje alanı, AVM binası bodrum kat, zemin kat ve 2 normal kattan oluşacaktır. 76 bin metre kare kapalı inşaat alanına sahip olacak olan Agora Karşıyaka AlışverişMerkezi’nde 28 restaurant,8 adet sinema, çocuk oyun ve eğlence alanı ile elektronik market ve gıda marketi bulunması planlanmaktadır. AVM otoyol kenarında girişi ve çıkışı rahat olan trafik sıkıntısı bulunmayan bir lokasyonda bulunmaktadır.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan; 13 yıldır kendilerini bu ailenin parçası olarak gören sevgili İzmirlilere ve Agora Alışveriş Merkezi’nin değerli tüm çalışanlarına en içten teşekkürlerini ileterek; kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışının artarak devam edeceğini iletti. Noyan; Agora Alışveriş Merkezi’nin göz önünde bulunan başarısı sebebiyle satılacağı hatta hastane olacağına dair gerçeklikle hiçbir ilgisi olmayan asılsız söylentilere itibar edilmemesini ve asla satış düşüncelerinin olmadığını önemle vurguladı. 130 Balçova’lı arsa maliki ile asgari müşterekler ile yoluna devam eden Agora İzmir Alışveriş Merkezi’nin istikrarlı başarılarını devam ettireceğini sözlerine ekledi.

Create AccountLog In Your Account