Agora AVM MAPIC 2016 CANNES Fuarına çıkarma yapacak

17.11.2016
Agora AVM MAPIC 2016 CANNES Fuarına çıkarma yapacak.jpg
  • Hizmete açıldığı günden bu yana 105 milyon ziyaretçiyi ağırlayarak her geçen gün artan ziyaretçi sayısı ile İzmir’in popüler alışveriş merkezi Agora AVM, 16- 18 Kasım tarihlerinde Cannes, Fransa’da gerçekleşecek olan MAPIC- Uluslararası Perakende Fuarı’na da Odak Group olarak önemli bir stand açarak katılım gösterecek

Bu yıl 22’ncisi gerçekleşecek olan perakende ve gayrimenkul sektörünün en büyük buluşması MAPIC fuarı; perakendecileri, AVM yatırımcılarını, mimarları, proje geliştiricileri, tedarikçileri, yerel ve kamu yönetimlerini uluslararası platformda bir araya getirecek. Fuarda; Gayrimenkul ve perakende sektörlerindeki yeni trendlerin ve gelecek stratejilerinin tartışılacak.

2003 yılından itibaren İzmirlilerin vazgeçilmez buluşma noktası haline gelen,  Agora Alışveriş Merkezi, 13 yıldır perakende sektörünün yenilikçi, başarılı ve önde gelen isimlerinden biri olmuştur. Agora Alışveriş Merkezi, büyüme sonrası 2008 yılından bu yana 81 milyon; açıldığı günden bu yana ise 105 milyon ziyaretçiyi ağırlamıştır.

Agora Alışveriş merkezi; giyim, kozmetik, ev tekstili, elektronik, mücevherat, eğlence merkezi, sinema, cafe ve restoranlar, gibi farklı ihtiyaçlara hitap ederek birçok önemli markayı bünyesinde bulundurmaktadır. Yakın dönemde Victoria’s Secrets, Kemal Tanca Plus mağazaları açılmıştır;  Lufian, Big Chefs, Watsons markaları da yakın bir süre içerisinde Agora Avm bünyesine katılacaktır. MudoConcept mağazası yenilenmiş olup Mudo Collection tadilatı ise devam etmektedir.

 

Create AccountLog In Your Account