Bilim, sanat ve teknoloji Ankara Podium'da ziyaretçilerle buluşuyor

17.11.2016
Bilim, sanat ve teknoloji Ankara Podium'da buluşuyor.jpg
  • JLL tarafından yönetilen Ankara’nın yeni çekim noktası Podium Alışveriş Merkezi’nde bilim, sanat ve teknoloji meraklıları Uzay Sergisi’nde buluşuyor

Interstaller Uzay Sergisi ile Podium’da sonsuz bir eğlence başlıyor. Uzayın tüm gizemini keşfedebileceğiniz 3 boyutlu simülasyon alanlarıyla 15 Kasım – 15 Şubat tarihleri arasında Ankara Podium AVM 2’inci katta yer alacak sergide, Güneş sistemi, Mars Aracı Simülatörü, Ağırlık Simülatörü, Aya İniş, Sihirli Küre, Yıldız Haritası, Ay Simülatörü, Uzay Yolculukları Tarihi, Quiz Area, Sanal Gerçeklik Big Bang gibi geleceğin teknolojilerine ışık tutan 3 boyutlu ve etkileşimli entalasyonlar yer alacak.

Bilim, sanat ve teknolojinin hangi boyutlara ulaşabileceğini deneyimleyeceğiniz Instertaller Uzay Sergisi, Ankara Podium Avm 2’inci katta meraklıları ile buluşmayı bekliyor. Big Bang’den kara deliklere, Mars yüzeyinden Ay yüzeyine, Güneş Sistemi’nden yıldızlara uzanan bu sonsuz uzay yolculuğunu sakın kaçırmayın.

Yenilenen yüzü ve seçkin markaları ile Podium Ankara Alışveriş Merkezi, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 180 mağazası ile hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markaları aynı çatı altında buluşturuyor.

Create AccountLog In Your Account