Kibar Holding İK Bölüm Bşk. Eşber Çekiç’e prestijli ödül

17.11.2016
Kibar Holding İK Bölüm Bşk. Eşber Çekiç’e prestijli ödül.jpg
  • Kibar Holding İK Bölüm Başkanı Eşber Çekiç, “Türkiye’nin En Etkin İK Lideri” ödülünü aldı

Ülkemizin önde gelen bin şirketinin insan kaynakları yöneticileri arasında yapılan "Türkiye'nin En Etkin 50 İnsan Kaynakları Yöneticisi" araştırmasının sonuçları 15 Kasım’da İstanbul’da düzenlenen CHRO Summit’te açıklandı. Zirvenin ardından düzenlenen ödül töreninde Türkiye’nin önde gelen holding ve şirketlerinde görev yapan 50 İK yöneticisine ödülleri takdim edildi.

Fortune Türkiye ve DataExpert işbirliğinde, şirketlerde insan kaynakları fonksiyonunun yükselen değerine dikkat çekebilmek ve CHRO kavramının önemini vurgulamak amacıyla yapılan "Türkiye'nin En Etkin 50 İnsan Kaynakları Yöneticisi" araştırması sonuçlandı. Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmeni Cüneyt Başaran, Fortune Türkiye Yayın Direktörü Cüneyt Toros, Davranış Bilimleri Enstitüsü Kurucu Başkanı Emre Konuk, ODTÜ’den Prof. Dr. Canan Sümer, DataExpert Yönetici Ortakları M. Yasin Altunkaya ve Nuran Durmaz ile Yenibiriş Genel Koordinatörü Serra Hotoğlu’ndan oluşan jüri, şirketlerin en önemli sermayesi olan insan kaynağını en etkin biçimde yöneten, kurum öncelikleri doğrultusunda fark yaratan, değer katan, benzersiz insan kaynakları uygulamalarını hayata geçiren “En Etkin 50 İnsan Kaynakları Yöneticisi”ni belirledi.

Çekiç, yaptığı konuşmada, “Fortune Türkiye dergisine ve DataExpert’i İK alanında tartışma ve bilgi alışverişinde bulunmak üzere bu zirveyi hayata geçirdikleri için tebrik ediyorum. Araştırmaya emek verenlere şahsım ve grubum adına teşekkür ederim. İK alanında yaptıkları çalışma ve araştırmalar, ülkemizde İK ve yönetim kalitesinin artması, dolayısıyla şirketlerin vizyoner bir anlayışla ileriye doğru adımlar atabilmesinde büyük rol oynuyor “ dedi.

 

Create AccountLog In Your Account