Markafoni iş dünyası ve cemiyeti buluşturdu

11.11.2016
Markafoni  iş dünyası ve cemiyeti buluşturdu.jpeg
  • Markafoni, 2017 öncesi, Uniq İstanbul Çinili Köşk’te düzenlenen özel bir davetle iş ortakları ile bir araya geldi. Davete iş ve moda dünyasından önemli isimlerin yanı sıra Naspers International yöneticileri de katıldı

Her yıl büyük proje ve işbirliklerine imza atan e-ticaret sektörünün Türkiye’deki öncülerinden Markafoni, yeni atılımlarla daha da güçleneceği 2017 öncesi, Uniq İstanbul Çinili Köşk’te düzenlenen özel bir davetle iş ortakları ile bir araya geldi. Davete iş ve moda dünyasından önemli isimlerin yanı sıra Naspers International yöneticileri de katıldı.

Moda, ev ve yaşam stili perakendesinin lider online markası Markafoni, yeni sezona iddialı kampanyalar ve yepyeni marka işbirlikleriyle girerken başarılarını Uniq İstanbul Çinili Köşk’te gerçekleşen özel bir davetle kutladı. 10 Kasım Perşembe günü gerçekleşen geceye iş ve moda dünyasından önemli isimlerin yanı sıra, Markafoni bağlı bulunduğu dünya devi internet ve yayıncılık grubu Naspers Group’un yöneticileri de katıldı.

Markafoni ile çalışmanın mutluluğunu hep birlikte paylaşan davetlilerin bir araya geldiği gecede, yeni döneme dair önemli bilgiler de verildi. "Markafoni, kabına sığmayan moda ve yaşam e-perakendecisi olarak başarılarına yenilerini eklemeye devam edecek” diyen Markafoni CEO’su İlker Baydar şunları söyledi: “Son yıllarda müşterilerimizin de alıştığı ve marka DNA’mız haline gelen müşteri odaklı duruşumuzla sektördeki öncülüğümüzü iş ortaklarımızla birlikte sürdürmek konusunda kararlıyız. Tüketicilerimize her geçen gün artan ve iyileşen sayısız olanak sağlıyoruz. Bunun bir nedeni yaratıcı ve tüketici odaklı yenilikler sunmak için limitleri zorlamamız. Diğer ve önemli bir nedeni de Naspers gibi bir dünya devinden güç almamız. İnanıyoruz ki, 2017’de imza atacağımız yeniliklerle sektörümüzde liderlik ettiğimiz bu işbirlikleri ve dönüşümden herkes kazançlı çıkacak ve biz başarılarımızı kutlamak için sizlerle daha sık bir araya geleceğiz."

Create AccountLog In Your Account