AVON’dan yeni makyaj markası AVON True

08.11.2016
AVON’dan yeni makyaj markası AVON True.jpg
  • AVON, “kadınların güvendiği güzellik” konseptine sahip AVON True markasını tüketicilerin beğenisine sundu

AVON, yeni markası AVON True ile makyaj ürünlerinde kalıcılığa, kaliteye ve kolay uygulamaya önem veren kadınların gönlünü fethediyor. Zahmetsizce ulaşılan etkili sonuçlarıyla kadınlara çok sevecekleri ve güvenecekleri bir makyaj deneyimi vadeden AVON True, geniş ürün gamıyla da dikkat çekiyor.

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON, “kadınların güvendiği güzellik” konseptine sahip yeni bir markayı tüketicilerin beğenisine sundu. Kaliteden ödün vermeyen ürünlerle kolay uygulama ve sonuç alma yöntemlerini birleştiren AVON True, gerçek renklerle kalıcılık sağlıyor. Makyajında her ayrıntıya dikkat eden kadınlar, güvenle kullanacakları AVON True makyaj ürünleri ile girecekleri her ortamda göz alıcı olmayı başarıyor.

Yeni AVON True ürünlerinden alana Pegasus’ta yüzde 50 indirim

AVON, bu yeni başlangıcı özel bir kampanya ile birleştiriyor. Kasım ayı içerisinde AVON True ürünlerinden 50 TL’lik alışveriş yapanlar; Pegasus’tan yurtiçi eko paketlerde geçerli tek yön uçak biletinde yüzde 50 indirim sağlayan kupona ve AVON True Seyahat Makyaj Çantası’ndan oluşan pakete sadece 5 TL’ye sahip olabiliyor. Kampanya kapsamında Pegasus indirimi 15 Kasım 2016 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasındaki uçuşlarda geçerlidir.

 

Create AccountLog In Your Account