May Ozalit Dijital Baskı Merkezi

28.10.2016
May Ozalit Dijital Baskı Merkezi.jpg
  • May Reklam, profesyonel ekipleriyle, müşterilerine hızlı ve güvenilir destek sağlıyor

20 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veren May Reklam, kaliteden ödün vermeden, zamanın değerini bilip, üreterek yola devam ediyor. Teknolojiye yaptıkları yatırımlarla ve yenilikçi anlayışla her geçen gün büyüyen şirket, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefliyorlar.

May Reklam, profesyonel ekipleriyle, müşterilerine hızlı ve güvenilir bir şekilde gerekli desteği sağlayarak, projelerini maksimum görsel etki ile sunmaları için ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş yaratıcı çözümler sunuyor.

May Matbaa Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yelekçi’nin aktardıkları ise şöyle: “Burada yapılan baskılar, çok fonksiyonlu gelişmiş makinelerle, tek seferde kusursuz ölçülenir, basılır, çoğaltılır ve ciltlenir. Özellikle reklam sektöründe zamanlamanın önemini biliyoruz. Bunun için müşterilerimizin beklentilerini esas alarak, teslim terminlerini yerine getirmek önceliklerimizin başında geliyor. May Matbaa bu yüzden, daima büyüyecek, gelişmeleri takip ederek yenilenecek ve her bir müşterisini ayrı ayrı memnun edecektir. Hedefimiz en iyi çalışanlar, en iyi makineler, en son teknoloji ve kusursuz hizmettir.

20 yılı aşkın süredir olan tecrübemizle,  daima doğru, dürüst ve her konuda kaliteli olmaya özen gösterdik. Başarılar elde ettik, hiçbir zaman övünmedik. Başarılarımızı gelecek hedeflerimiz için birer basamak yaptık. Ekip olmaya çalıştık ve ekibimizle gurur duyduk.”

Deneyimli kadrosu yeni teknolojilerle donatılmış May Matbaa’nın çözüm ortaklığı yaptığı şirketler ise şöyle:

Şazeli, Mariot Otel İstanbul Asia, Dizayn Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti., Radison Blu Hotel, Koska Helvacısı, Gimm Cafe, Arjaan Hotel Apartmans, Tarihi lezzetler Koska Ürünleri Satıcısı, Bizim Mutfak, Lenovoo, Başak, Özsoy, Pronet, Asia City Hotel, Double Tree  By Hilton Moda, Asia Artemis Suites, İntervent, Bimeks, Via Devolapmant  Management Co, Viaport Outlet Shooping, Via Tema, Divan, Dap Yapı, Cafe Crown, Mahir, Vodafone, Hoiday Inn Express

 

www.mayozalit.com

Create AccountLog In Your Account