Eray Teknoloji, bayi ve servisleriyle bir araya geldi

18.10.2016
ErayBayiToplantisi_İstanbul (1).jpg
  • Eray Teknoloji Ailesi’ne yeni katılan bayi ve yetkili servisleri ile Eray Teknoloji çalışanları, “Aynı Gemideyiz” konseptiyle bir araya geldi. Buluşmada bayiler hem Eray’ı hem de ürünleri daha yakından tanıdı

Sektörün köklü dağıtım ve servis şirketlerinden Eray Teknoloji AŞ, geçtiğimiz günlerde, Ankara ve İstanbul’da art arda gerçekleştirdiği eğitimler ile bayi ve servislerine “Aynı Gemideyiz” dedi. Eğitimlerin ilki, 7 ve 8 Ekim günlerinde, Eray Teknoloji’nin Ankara’daki genel merkezinde gerçekleşti. Yaklaşık 50 kişilik bir katılımla yapılan toplantıda Pidion, Boylam Hızlı Satış ve Restoran Otomasyon Programı, barkodlu ürünler ve Mettler Toledo terazi eğitimleri verildi.

Eğitimin İstanbul ayağı ise 12 Ekim günü, yine 50 kişilik bir katılımla, The Greenpark Hotel’de yapıldı. Gün boyu süren Pidion Yeni Nesil Yazar Kasa POS Servis Eğitimi’nde ise Pidion ve diğer yazar kasalar arasındaki farklar, Bayi Portalı kullanımı anlatıldı, donanımsal çalışmalar ve yazılım güncellemeleri yapıldı. Toplantıya katılan isimlerden biri de Pidion’un üreticisi, endüstriyel ürün ve POS alanında dünya devi Koreli Bluebird’ün Avrupa Satış Direktörü YoonTaek (Kevin) Oh idi.

“Ana hedefiimiz bayilerimizin elini güçlendirmek”

Toplantı ile ilgili değerlendirme yapan Eray Teknoloji Bayi Satış Müdürü Alaattin Sayar, “Bu toplantılarla amacımız, servisleri Pidion yazar kasa hakkında eğitmek ve onlara cihaza müdahale yetkisi tanımaktı. Cihazları açtırarak, nereye kadar ve nasıl müdahale edebileceklerini uygulamalı olarak gösterdik. Ayrıca satış tarafında da rakipler karşısında bayilerimizin elini nasıl güçlendiririz, bunun çalışmasını yaptık. Bayilerimizin kazancını artırmak istiyoruz. Yalnızca yazar kasa satışıyla kalmayacak, bizimle olan ticaretlerini geliştirecekler. Yakın zamanda Toshiba yazar kasaların ön yazılım programına kendi yazılımımız olan Boylam’ı entegre edecek, böylece tüm Türkiye’ye bayiler vasıtasıyla satış yapabileceğiz. Toplantıda bu gelişmeyi duyurduk ve nasıl olacağını konuştuk. Yine bayilerimizin elini güçlendirecek, satışlarını artıracak Boylam yazılımımızla ilgili kampanyamızın detaylarını anlattık. Mettler Toledo terazimizin yakın zamanda stoklarımıza girecek yeni ürünü hakkında bilgi verdik. Ana hedefimiz, bayiler tarafında ticaretimizi artırmak, bayilerimizle bağlarımızı güçlendirmek. Ankara ve İstanbul’da, toplamda 100 kişilik bir ekiple bir araya geldik. Ankara’daki toplantımızda çoğunlukla yeni bayilerimizi ağırladık. İstanbul’daki ise daha çok teknik ağırlıklı bir eğitim oldu. Her iki toplantının da katılım, eğitim ve satış anlamında amacına ulaştığını düşünüyoruz. Aramıza yeni katılan bayiler oldukça bu bilgilendirme eğitimlerine devam edeceğiz.” dedi.

Create AccountLog In Your Account