Perakende Teknolojileri Sempozyumu gerçekleştirildi

18.10.2016
1476440490_Onur_Altinbas_2 (1).jpg
  • Kategori Mağazacılar Derneği’nin düzenlediği “Perakende Teknolojileri Sempozyumu”, Wyndham Grand Hotel Levent’te gerçekleştirildi

Kategori perakendeciliği ve tedarik sektörlerinin önde gelen 300 üst düzey yöneticisini bir araya getiren Perakende Teknolojileri Sempozyumu, İstanbul’da gerçekleştirildi.

Perakende sektörünün güncel konularının ve sektörün yakın geleceğine ilişkin stratejilerin konuşulduğu KMD Perakende Teknolojileri Sempozyumu’nda, Verifone Güney Doğu Avrupa, Türkiye ve Türki Cumhuriyetler Genel Müdürü Onur Altınbaş da konuşmacı olarak yer aldı. Verifone’un sektör yatırımları ve yeni nesil ödeme cihazları hakkında bilgiler veren Altınbaş, Verifone ve Diebold Nixdorf işbirliği ile geliştirilen Olivetti Verifone MX 915 ECR ödeme kaydedici cihazı ve iki firmanın işbirliği sürecine de değindi.

Verifone ve Diebold Nixdorf’un müşterilerin yazar kasa önündeki işlem hızlarına katlı sağlamak için işbirliği yaptığını belirten Onur Altınbaş; “Ödeme sistemleri sektörü bir süre önce köklü bir değişime uğradı. Verifone olarak Diebold Nixdorf ile bu değişimin sebebi olan yeni nesil yazarkasa sürecinde bir araya gelerek, birlikte ‘değişimlerden fırsat yaratma’ hikâyelerinden birini yazdık.” diye konuştu.

Create AccountLog In Your Account