Mercer'a yeni bölge CEO'su

03.10.2016
mustafa.jpg
  • Global piyasaların önde gelen insan kaynakları yönetim danışmanlığı firması Mercer’da önemli bir atama gerçekleşti. Türkiye ve Hindistan’ın yanı sıra Afrika ile Ortadoğu ülkelerini kapsayan IMETA Bölgesi Pazar Lideri ve CEO’luğuna Mustafa Faizani getirildi.

Tüm dünyada 40’tan fazla ülkede 25 binin üzerinde müşterisine hizmet veren insan kaynakları yönetim danışmanlığı firması Mercer’a yeni bölge CEO’su atandı. 2007 yılından itibaren Mercer grubunda görev yapan Mustafa Faizani; Türkiye ve Hindistan’ın yanı sıra Afrika ile Ortadoğu ülkelerini kapsayan IMETA Bölgesi Pazar Lideri ve CEO’su olarak atandı.

Aynı zamanda Mercer BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) CEO'luğu görevini de üstlenen Mustafa Faizani, Mercer'ın yenilikçi ürünler ve çözümler sunmak, yüksek kalitede müşteri hizmetleri sağlamak ve kârlı bir şekilde işi büyütmek için kritik önem taşıyan pazarlarındaki becerilerini artırmaya odaklanacak.

Kariyerine bir sermaye yönetim firmasında Kıdemli Yatırım Analisti olarak başlayan Mustafa Faizani, daha sonra bir bankada Emeklilik Planları Hizmetleri Başkan Yardımcısı ve Danışmanı rolünü üstlendi. 2007 yılında ise Mercer Los Angeles'ın ABD Sağlık ve Sosyal Yardım ve Emeklilik biriminde çalışmaya başlayan Faizani, 2012 yılından itibaren Mercer'ın Büyüme Pazarları Bölgesi CFO'su olarak atandı. Faizani bu görevine ek olarak 2016 yılından itibaren Ticari Faaliyetler Lideri pozisyonunu da üstlendi.

 

Create AccountLog In Your Account