ModaCruz’un ilk pop-up mağazası Marmara Forum'da açıldı

06.01.2017
ModaCruz’un ilk pop-up mağazası Marmara Forum'da açıldı.png
  • İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, moda tutkunu kadınları akıllı alışverişin ve kız kardeşliğin gücünde birleştiren ModaCruz’un ilk pop-up mağazasına ev sahipliği yapıyor

İkinci el lüks marka giysiler, çanta ve ayakkabıların sergilendiği ve Demet Akalın, Başak Dizer Tatlıtuğ, Ece Erken, Deniz Akkaya, Gülşen gibi birçok ünlü ismin de dolabının bulunduğu ModaCruz pop-up mağaza, 29 Ocak’a kadar Marmara Forum’da açık kalacak. Beğenilen ürünler anında ModaCruz’un internet sayfası veya mobil uygulamasından satın alınabiliyor.

Ünlü bloggerlar dolaplarının kapılarını açıyor

Marmara Forum’da açılan ModaCruz pop-up mağazada 7 Ocak Cumartesi eğlenceli bir etkinlik moda severleri bekliyor. Ünlü moda ve kozmetik blogger’ları frenchos, makyajmidedin, zetfashion, chunlibeauty ve Ecem.Bayar’ın katılacağı etkinlikte blogger’lar takipçileri ve moda severler ile bir araya gelerek kendi dolaplarındaki ürünleri alanda sergileyecekler ve ürünlerin hikayelerini anlatacaklar. 7 Ocak Cumartesi 12.30- 14.30 saatleri arasında Marmara Forum’da ModaCruz pop-up mağazada etkinlikleri gerçekleşecek.

 

Create AccountLog In Your Account