Capacity’de çocuklara yarıyıl coşkusu

06.01.2017
Capacity’de çocuklara yarıyıl coşkusu.jpg
  • Bakırköy’ün yaşam merkezi Capacity, ocak ayı boyunca küçük konuklarına özel, farklı farklı ama çok eğlenceli etkinlikler düzenliyor. Sömestr döneminde ise her gün yaratıcı atölyelerle yarıyıl tatilini renklendirecek

Alışveriş ve yaşam merkezi Capacity, ocak ayında küçük konuklarını mutlu edecek yoğun bir etkinlik programı hazırladı. Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ocak ayı boyunca her hafta sonu, 14:00 – 18:00 saatleri arasında düzenlenecek atölyelere minik misafirlerini bekliyor. Çocuklar mozaik yapımı, tuval boyama, 3 boyutlu puzzle yapımı gibi atölyelerle yeteneklerini konuşturacak.

Capacity Alışveriş Merkezi'nin 23 Ocak - 5 Şubat tarihleri arasında düzenlenen sömestr etkinlikleri kapsamında ise her gün yaratıcı atölyeler yer alıyor. Çocuklar, tatil süresince bu tasarım atölyelerinde hem yeteneklerini geliştirme hem de sosyalleşme şansı bulacaklar.

Capacity ocak etkinlikleri programı;

Tuval Boyama Atölyesi - 7-8 Ocak,

Mozaik Atölyesi – 14- 15 Ocak,

3D Puzzle Atölyesi – 21 -22 Ocak

Sömestr Yaratıcı Atölyeleri – 23 Ocak - 5 Şubat (her gün)

Ayrıca, 14 Ocak tarihinden itibaren ocak ayı sonuna kadar her hafta sonu alışveriş merkezinin B1 zemin katına kurulan "Satranç Alanı"nda dileyen misafirler eğitmenler gözetiminde satranç oynayabilecek, sevdikleri ile satranç müsabakaları düzenleyebilecek ve Capacity Alışveriş Merkezi'nin her yıl mayıs ve kasım aylarında geleneksel olarak düzenlediği satranç turnuvasına hazırlanabilecekler.

 

Create AccountLog In Your Account